O nás …

Na začiatku bol obrázok. Vygooglený obrázok netradičnej lampy ďaleko z Číny. Krásnej, ružovo – fialovej s rôznymi vrstvami ktorým som plne nerozumela. Tá lampa ma tak veľmi oslovila až som si ja ako kreatívec povedala, že takú lampu musím mať, že si ju musím vyrobiť.

A vua – lá, here we go.

Čarovná lampa je internetový obchod s lampami pre deti. Dúfam že to raz bude aj ten kamenný na hlavnej ulici, s krásnym nočným, vysvieteným výkladom, pred ktorým sa budú zastavovať ľudia a ukazovať si na jednotlivé kúsky :).

Lampy na tejto stránke sú ručne robené. Od návrhu až po krabičku, s láskou a pedantstvom.

Možno sa Vám niektorým, naše lampy zdajú pridrahé. No je potrebné si uvedomiť že lampa je HAND MADE produkt, vyrábaný na Slovenku. Samotný návrh lampy, trvá týždne. Samotná výroba je otázkou niekoľkých hodín. Najprv narezaná, potom vybrúsená drevená krabička. Vyrezanie papiera, následne skladanie a lepenie.

No pozor! Krabičku nerobíme celú mi, nie tú elektirckú časť! Svetlá ktoré osvetlujú naše lampy, niesú našim výrobkom. Ak chceme mať výrobok 100% bezpečný bez “fušeriny” musíme investovať do kvalitných led svetiel (do hotového výrobku). Áno mohli by sme lampu pospájkovať krížom krážom a zalepiť tavnou pištoľou, no my to neurobíme.

Deti sú naša budúcnosť a zdravie a bezpečnosť je na prvom mieste!

Ps: svetlo ktoré v našich lampách používame je led pás. Ússpornejšie, šetrnejšie a vydrží dlhšiu dobu. 🙂